Opakowania tekturowe - oferta na miarę Twoich indywidualnych potrzeb

Proponujemy szeroką gamę opakowań kartonowych wykonanych z tektury falistej 3, 5 i 7 warstwowej o różnych parametrach wytrzymałościowych. Dzięki nowoczesnej technologii wykonujemy skomplikowane projekty dostosowane do indywidualnych oczekiwań naszych Klientów, gabarytów oraz funkcji, jakie mają spełniać. Posiadamy szeroki asortyment gotowych wzorów opakowań fasonowych, z których nasi klienci mogą skorzystać bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów wykrojnika. Wszystkie opakowania drukujemy metodą fleksograficzną w kilku kolorach według potrzeb.

Odwiedź katalog FEFCO

W międzynarodowym katalogu FEFCO szybko sprawdzisz wzory opakowań i łatwo wybierzesz optymalny model. Wystarczy, że podasz nam konkretny numer specyfikacyjny, a my wykonamy dla Ciebie dowolną ilość opakowań, których potrzebujesz.

Nasze główne kategorie produktów

Kartony klapowe

Kartony klapowe to standardowe opakowania tekturowe wykorzystywane w każdej branży: od przemysłu spożywczego po motoryzacyjny.

 • Proponujemy jedno i dwuczęściowe kartony oraz większe opakowania wielkogabarytowe.
 • Na życzenie produkujemy kartony klapowe ze specjalnymi uchwytami, otworami wentylacyjnymi oraz dodatkowymi nacięciami i/lub perforacjami.

Pudełka fasonowe (wykrojnikowe)

 • Pudełka fasonowe najczęściej stosowane są do pakowania produktów o mniejszych gabarytach, a szczególną rolę odgrywają w branży spożywczej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, nasze opakowania doskonale prezentują się na sklepowych półkach.
 • Pudełka fasonowe produkujemy za pomocą specjalnie zaprojektowanej matrycy tnącej, (tzw. wykrojnika), dzięki której nadajemy naszym opakowaniom dowolny kształt i konstrukcję.

Pudełka na pizzę

 • Jedną z naszych propozycji opakowań fasonowych są pudełka do pakowania pizzy, które możesz obejrzeć na naszej stronie internetowej www.kartonynapizze.pl.
 • W serwisie znajdziesz ponadto szczegółowe informacje oraz specyfikację techniczną konkretnych opakowań.

Tektura dwuwarstwowa

 • Tekturę dwuwarstwową wykorzystuje się do pakowania i owijania przedmiotów o nieregularnych kształtach, mebli, grzejników i armatury oraz delikatnych produktów wykonanych z porcelany, czy szkła.
 • Tekturę dwuwarstwową dostarczamy w formie zwojów (standardowe rozmiary to: 80, 100 i 120 cm) lub regularnych formatach o dowolnej wielkości.

Przekładki, narożniki, obwoluty

Oprócz kartonów klapowych i opakowań fasonowych proponujemy wyposażenie do pudeł w postaci przekładek, kratek, narożników i obwolut, dzięki którym można optymalnie wykorzystać przestrzeń wewnętrzną opakowania.

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

 • przedstawimy Ci kompleksową ofertę,
 • zaproponujemy atrakcyjną ceną,
 • zapewnimy szybką realizację zlecenia.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

 

do góry