Kartony
klapowe
Pudełka
fasonowe
Tektura
dwuwarstwowa
Background Image

Opakowania tekturowe - oferta na miarę Twoich indywidualnych potrzeb

Proponujemy szeroką gamę opakowań kartonowych wykonanych z tektury falistej 3, 5 i 7 warstwowej o różnych parametrach wytrzymałościowych.

Pełna oferta
Nowoczesna technologia

Dzięki nowoczesnej technologii wykonujemy skomplikowane projekty dostosowane do indywidualnych oczekiwań naszych Klientów, gabarytów oraz funkcji, jakie mają spełniać.

Metoda fleksograficzna

Wszystkie opakowania drukujemy metodą fleksograficzną w kilku kolorach według potrzeb.

Pełna oferta
opakowań kartonowych

Kartony klapowe

Proponujemy jedno i dwuczęściowe kartony oraz większe opakowania wielkogabarytowe. Na życzenie produkujemy kartony klapowe ze specjalnymi uchwytami, otworami wentylacyjnymi oraz dodatkowymi nacięciami i/lub perforacjami.

Pudełka fasonowe (wykrojnikowe)

Pudełka fasonowe najczęściej stosowane są do pakowania produktów o mniejszych gabarytach, a szczególną rolę odgrywają w branży spożywczej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, nasze opakowania doskonale prezentują się na sklepowych półkach.

Pudełka na pizzę

Jedną z naszych propozycji opakowań fasonowych są pudełka do pakowania pizzy, które możesz obejrzeć na naszej stronie internetowej www.kartonynapizze.pl. W serwisie znajdziesz ponadto szczegółowe informacje oraz specyfikację techniczną konkretnych opakowań.

Tektura dwuwarstwowa

Tekturę dwuwarstwową wykorzystuje się do pakowania i owijania przedmiotów o nieregularnych kształtach, mebli, grzejników i armatury oraz delikatnych produktów wykonanych z porcelany, czy szkła.

Background Image

Multipak

producent opakowań tekturowych

Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie i specjalistyczna wiedza, oferta dostosowana do indywidualnych potrzeb Klientów, wysoka jakość usług oraz przede wszystkim konkurencyjne ceny.

Czytaj więcej

Praca
w Multipak

Firma Multipak ciągle się rozwija i poszukuje osób do pracy przy produkcji opakowań.

Zobacz

FEFCO

Międzynarodowy katalog
opakowań kartonowych

Zobacz
do góry